Харьковская областная федерация шахмат

 

ВІДОМОСТІ ПРО СКЛАД ЦЕНТРАЛЬНИХ СТАТУТНИХ ОРГАНІВ (ВИКОНКОМУ)
ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ШАХІВ"

(ГО "ХарОФШ")

 

п/п

Прізвище, ім'я та
по батькові

Рік
народж.

Місце роботи

Посада в
організації

Телефон,
e-mail

1

Гусаров Сергій
Миколайович

1953

Депутат ВР України
6 скликання

Президент ГО "ХарОФШ"

 

2

Круговой Генадій
Леонідович

1955

Управління з питань ФКС ХОДА

Перший віце-президент ГО "ХарОФШ"

раб.057-7009431;
067-5750502

3

Лапідус Володимир
Йосипович

1938

ТОВ "Даніка"

Віце-президент ГО "ХарОФШ"

057-7573464 (CDMA);

067-5733669;

057-700-75-67

4

Моісеєнко Олександр
Олександрович

1980

НЮАУ
ім. Ярослава Мудрого

Віце-президент ГО "ХарОФШ"

severomorskij@yandex.ru

5

Домашенко Михайло
Васильович

1954

НЮАУ
ім. Ярослава Мудрого

Віце-президент ГО "ХарОФШ"

 

6

Ковчан Олександр
Анатолійович

1983

НЮАУ
ім. Ярослава Мудрого

Віце-президент ГО "ХарОФШ"

050-3533722;
akovchan@mail.ru

7

Іванов Юрій
Федорович

1964

КДЮСШ №4
Харківської міської ради

Відповідальний секретар ГО "ХарОФШ";
відповідальний за роботу ГО "ХарОФШ" у Центральній зоні (м. Харків)

+38097-97-064-03;
раб.0572-650905;
yuri.chess@gmail.com

8

Алєксіков Олександр
Вадимович

1963

ХОВУФКС № 2

член Виконкому - голова ради тренерів

095-4080920

9

Вінниченко Олександр
Васильович

1974

ЦДЮТ №4
м. Харкова

член Виконкому – голова кваліфікаційної комісії, голова колегії суддів

098-5381045;
winaw@mail.ru

10

Кіктєв Григорій
Сильвестрович

1942

ХНУРЕ

член Виконкому – голова комісії
з студентських шахів, голова комісії по роботі з ветеранами

067-7440022;
дом.0572-627821;
kgs_shahrad@mail.ru

11

Саханович Юрій
Вікторович

1935

ОЦФКС "Інваспорт"

член Виконкому – голова комісії по
роботі з інвалідами

дом.0572-671587;

098-6276827

12

Семерій Юрій
Вячеславович

1975

КДЮСШ № 4
Харківської міської ради

член Виконкому – голова комісії з
дитячо-юнацьких шахів

067-9524848;
semeriyy@rambler.ru

13

Саміло Володимир
Григорович

1946

НВП "Хартрон-Аркос"

член Виконкому – голова комісії
з шахової композиції

дом. 057-3439302;

раб. 057-7192332

14

Карлович Анастасія
Валеріївна

1982

НЮАУ
ім. Ярослава Мудрого

член Виконкому – голова комісії
по зв'язках із засобами масової інформації

067-5620007;
nkarlovich@yahoo.co.uk

15

Долуханова Євгенія
Григорівна

1984

НЮАУ
ім. Ярослава Мудрого

член Виконкому – голова комісії з розвитку шахів серед жінок

EDOLU@yandex.ru

16

Авескулов Валерій
Дмитрович

1986

НЮАУ
ім. Ярослава Мудрого

член Виконкому – голова юридичної комісії

050-8805485;

vdaveskulov@gmail.com

17

Кучеренко Данило
Олегович

1983

Харківська медична академія післядипломної освіти

член Виконкому – голова комісії з клубної роботи

057-7617399;
050-2209983;
093-7617399;
kucherenkodanil@gmail.com

18

Калюжний Андрій
Вікторович

1972

ОЦФКС "Інваспорт"

член Виконкому – відповідальний за
роботу ГО "ХарОФШ" у
Південно-Західній зоні Харківської області

098-9652904;

095-3147507

19

Філіппов Костянтин
Іванович

1951

БДЮТ м. Ізюма

член Виконкому – відповідальний за
роботу ГО "ХарОФШ" у
Південно-Східній зоні Харківської області

057-4321712

20

Михайліченко
Володимир
Анатолійович

1986

БДЮТ м. Дергачі

член Виконкому – відповідальний за
роботу ГО "ХарОФШ" у
Північно-Західній зоні Харківської області

067-1917829;

093-3367497;

mihalichenko.vova@yandex.ua

21

Ревенко Віктор
Іванович

1952

Шевченківська ДЮСШ

член Виконкому – відповідальний за
роботу ГО "ХарОФШ" у
Північно-Східній зоні Харківської області

067-9897354

Контрольно-ревізійна комісія

1

Коровіна Галина
Іванівна

1958

ТОВ "Лекорна"

голова контрольно-ревізійної комісії ГО "ХарОФШ"

 

2

Бродський Михайло
Леонідович

1969

НЮАУ
ім. Ярослава Мудрого

член контрольно-ревізійної комісії ГО "ХарОФШ"

063-1265103;
mbrod@mail.ru

3

Голов Олександр
Борисович

1968

КДЮСШ №3
Харківської міської ради

член контрольно-ревізійної комісії ГО "ХарОФШ"

050-2642924;
golov.alexander@gmail.com