Соревнование

Чемпіонат Харківської області з шахів серед жінок 2011 року


Змагання проводяться з 30 серпня по 07 вересня 2011 р. в приміщенні ш/к „Пішак” за адресою: вул. Академіка Павлова, буд.132 „А”, тел. 65-09-05; м. «Студентська».

Змагання проводяться згідно з чинними в Україні правилами змагань з шахів за швейцарською системою в 9 турів з комп’ютерним жеребкуванням.

До участі в турнірі допускаються всі бажаючі шахістки м. Харкова та області.

Кожна учасниця може узяти у перших 6 турах дві нічиї без партнера (так звані «нічиї з самою собою»), попередивши про це головного секретаря до закінчення попереднього туру.

Початок змагань всіх турів -  о 16:30.

Контроль часу: 90 хвилин до кінця партії з додаванням 30 секунд за кожний хід, починаючи з першого. Час спізнення на гру — 1 година.

Переможці визначаються за найбільшою сумою очок. У випадку рівності очок у двох або більше учасниць місця визначаються за додатковими показниками в послідовності:
  • системою коефіцієнтів Бухгольца;


  • сумою прогресуючих очок;


  • скороченою сумою прогресуючих очок (це сума прогресуючих очок, набраних по турах, що зменшується на турнірну кількість очок одного чи декілька турів, починаючи з першого);


  • більша кількість партій, що гралась чорними фігурами.Учасниці змагань, які посіли І, ІІ та ІІІ місця, нагороджуються медалями та дипломами Управління.

Чемпіонка Харківської області відряджається на чемпіонат України.

Головний суддя, суддя республіканської категорії Саханович Лідія Гнатівна, тел. 65-09-05 (робочий), 0508517467 (моб.).

e-mail: pawn_kharkov@ukr.net.Клуб: Харьковская областная федерация шахмат
Начало:30-08-11 Финал:07-09-11

Документы

Туры